Nasıl Yola Çıktık?

Kıyafet dolabı açılır ve her zamanki gibi bugün ne giyeceğim düşüncesi…

Her sabah aynı !

İşte biz bu soruna çözüm olmaya geldik 🙂

White & Simple markasını günlük hayatta en çok giydiğimiz ancak bulması bir o kadar zor olan ”basic ürün” bulamama ve her sezon bulunabilir olanların da pahalı oluşu sorununa bir çözüm getirmek isteğiyle kurduk.

İstenen bu kadar basit bir parça olup da bu kadar nadir bulunan bir tekstil ürünü ciddi anlamda insanı yoruyordu! İşte bizde bu konu üzerine kadın, erkek, genç veya yaşlı demeden tüm kesime hitap edebileceğimiz WHITE AND SIMPLE markasını hayata geçirdik. Adı da üstünde olduğu gibi her zaman her yerde giyebileceğimiz dolabımızın en kurtarıcı parçası olan bu ürünümüzü sizlerin de satışına sunmaya karar verdik.

Basic Giyim Modasını WHITE AND SIMPLE Kalitesiyle Keşfedin

Her ihtiyaç alışverişine çıktığımızda alacağımız ürünlerin üzerinde ya bir yazı, ya bir çiçek ya bir motif oluyordu ve bu o an giymek istediğimiz bir parça değildi. Tüm fazlalıklardan arınarak sadelik ve şıklığın öne çıktığı minimal trende uymak tek isteğimizdi. En önemli düşüncemiz detaylara çok fazla boğulmadan “olduğu gibi” olabilmekti. Şuan size kaliteyi, sadeliği, zerafeti, rahatlığı ve de aynı gibi gözüküp farklı olma duygusunu bir arada sunuyoruz.

Ürünlerimiz ile harika kombinler yapma şansını hep birlikte yakalamış olacağız. Altına ne giyersen giy, üstüne ister ceket ister gömlek giy, ister direk montunu al veya en kötü boynuna bir fular iliştir. İşte Hazırsın!

Neler Var?

Ürün gamımız Basic Bayan ve Erkek giyim ürünleri şeklinde gün geçtikçe gelişerek ilerlemeyi hedeflemektedir. Ürünlerin hazırlanma ve üretim sürecinde özenerek, deneyerek ve en iyisini bulana dek hiç pes etmeyen bir ekiple ilerlemektedir.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

Yeni aldığınız bir kıyafet sizi her gün biraz daha farklı hissettirebilir. Kıyafetin kumaşının nazik ve rahat olması çok önemlidir. Örneğin cildinizi kaşındırmayan ve yeterli derecede nefes alabilen kıyafetlere özellikle dikkat etmekte fayda var. Cildinize doğrudan temas eden tişört ya da iç çamaşırı gibi ürünlerde seçeceğiniz ürünün pamuk gibi doğal ve nazik ürünlerden yapılmış olması önemlidir.

Neyi Hedefledik?

Kaliteli Hazırlanma Süreci bizim için en önem verdiğimiz nokta oldu. Kaliteli ve sürekliliği olan ürün alternatifi sunarak giyime farklı bir boyut kazandırmayı hedeflemekteyiz. Ve çok heyecanlıyız… Minimal modayı dolaplarımıza taşırken doğal formlara yakın parçalara öncelik vermek gerekiyor.Her zaman en garanti en kurtarıcı hem de en şık olmayı sağlayacağız.

White & Simple bir Stil Giyim markasıdır.